Ogłoszenie


#1 22-07-2012 00:20:38

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Centrum za wioską

Wielkie centrum handlowe w którym znajdziesz wszystko - od spa, przez kino po ubrania i jedzenie. To najnowsza część wioski.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#2 18-08-2012 16:07:49

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Centrum za wioską

Razem ze współlokatorką skierowały się do centrum handlowego, jak zapowiedziały.
Kątem oka spoglądała na towarzyszkę, widziała jej uśmiech i zachwyt na twarzy, lubiła ją taką, uważała że smutna mina na jej buzi zupełnie nie współgra z osobowością zielonowłosej. Rozglądała się za ciekawym kostiumem dla przyjaciółki, aż w końcu dostrzegła na wystawie sklepowej czerwony, dwuczęściowy kostium, marszczony między piersiami i na biodrach. Taki, całkowicie zwykły, ale jak to czerwień, zmysłowy...
-O! Spójrz! Może ten Ci przypadnie do gustu? - zapytała z diabelskim uśmiechem.
Po chwili podstawiła ją obok manekina przed szybą, chciała sobie ją dokładnie wyobrazić, czy wszystko będzie idealnie. Po krótkich oględzinach w wyobraźni, szczerząc się stwierdziła że będzie wyglądać doskonale.
-Wchodzimy! - zawołała z zapałem.
Pociągnęła ją do sklepu i natychmiast podeszła do odpowiedniego stoiska, zaczęła szukać odpowiedniego rozmiaru, jednak...
-Czerwień jest tylko mała - powiedziała załamana.
Odłożyła kolejny komplet krwistego kostiumu i czekała na werdykt przyjaciółki.


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#3 18-08-2012 16:18:24

 Mariko

Nigrum Criceta

19957424
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 68

Re: Centrum za wioską

Terra napisał:

Razem ze współlokatorką skierowały się do centrum handlowego, jak zapowiedziały.
Kątem oka spoglądała na towarzyszkę, widziała jej uśmiech i zachwyt na twarzy, lubiła ją taką, uważała że smutna mina na jej buzi zupełnie nie współgra z osobowością zielonowłosej. Rozglądała się za ciekawym kostiumem dla przyjaciółki, aż w końcu dostrzegła na wystawie sklepowej czerwony, dwuczęściowy kostium, marszczony między piersiami i na biodrach. Taki, całkowicie zwykły, ale jak to czerwień, zmysłowy...
-O! Spójrz! Może ten Ci przypadnie do gustu? - zapytała z diabelskim uśmiechem.
Po chwili podstawiła ją obok manekina przed szybą, chciała sobie ją dokładnie wyobrazić, czy wszystko będzie idealnie. Po krótkich oględzinach w wyobraźni, szczerząc się stwierdziła że będzie wyglądać doskonale.
-Wchodzimy! - zawołała z zapałem.
Pociągnęła ją do sklepu i natychmiast podeszła do odpowiedniego stoiska, zaczęła szukać odpowiedniego rozmiaru, jednak...
-Czerwień jest tylko mała - powiedziała załamana.
Odłożyła kolejny komplet krwistego kostiumu i czekała na werdykt przyjaciółki.

Zaciekawiona dziewczyna obserwowała przyjaciółkę a następnie wybuchnęła szczerym śmiechem. Widząc jej zdezorientowaną minę uśmiechnęła się delikatnie i chwyciła ją za dłoń.
-Chodźmy do innego sklepu, może będzie coś podobnego, a za małego w końcu nie kupie- ogląda sklep dookoła a następnie podeszła do kostiumu, sprawdziła cenę i prawie nie dostała zawału- Wychodzimy! Wiesz ile ten fatałaszek kosztuje? Nie ma mowy, za bardzo się wykosztujesz na mnie!
Mariko pociągnęła ją do wyjścia i poszły dalej na zwiedzanie w końcu.
-Może tam?- zapytała współlokatorki wskazując na przytulny sklepik. Na wystawie był manekin z pięknym dwu częściowym strojem kąpielowym o zielono-szarym biustonoszem razem z majteczkami przy których był przymocowany szeroki zielony pasek z tego samego materiału.


Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.

Offline

 

#4 18-08-2012 16:35:09

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Centrum za wioską

Mariko napisał:

Zaciekawiona dziewczyna obserwowała przyjaciółkę a następnie wybuchnęła szczerym śmiechem. Widząc jej zdezorientowaną minę uśmiechnęła się delikatnie i chwyciła ją za dłoń.
-Chodźmy do innego sklepu, może będzie coś podobnego, a za małego w końcu nie kupie- ogląda sklep dookoła a następnie podeszła do kostiumu, sprawdziła cenę i prawie nie dostała zawału- Wychodzimy! Wiesz ile ten fatałaszek kosztuje? Nie ma mowy, za bardzo się wykosztujesz na mnie!
Mariko pociągnęła ją do wyjścia i poszły dalej na zwiedzanie w końcu.
-Może tam?- zapytała współlokatorki wskazując na przytulny sklepik. Na wystawie był manekin z pięknym dwu częściowym strojem kąpielowym o zielono-szarym biustonoszem razem z majteczkami przy których był przymocowany szeroki zielony pasek z tego samego materiału.

Spojrzała na nią zrezygnowana
-Ok - mruknęła tylko.
Weszły do sklepu, Mariko znalazła dla siebie kostium, jaki chciała i, jak dla Saeki doskonale, niedrogi. Kiedy wyszły, blondynka spojrzała na nią z tajemniczym uśmiechem
-Na pewno spodobasz się swojemu ratownikowi -
Mrugnęła do niej z uśmiechem, doskonale wiedziała że to pod niego kupowała strój

Ostatnio edytowany przez Terra (18-08-2012 16:36:02)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#5 18-08-2012 17:23:39

 Mariko

Nigrum Criceta

19957424
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 68

Re: Centrum za wioską

Terra napisał:

Spojrzała na nią zrezygnowana
-Ok - mruknęła tylko.
Weszły do sklepu, Mariko znalazła dla siebie kostium, jaki chciała i, jak dla Saeki doskonale, niedrogi. Kiedy wyszły, blondynka spojrzała na nią z tajemniczym uśmiechem
-Na pewno spodobasz się swojemu ratownikowi -
Mrugnęła do niej z uśmiechem, doskonale wiedziała że to pod niego kupowała strój

Zielonowłosa natychmiast się zarumieniła
-W cale nie >////<!- speszona na maksa, nie wiedziała co ma myśleć i zaczęła się jąkać- To-o ni-ie ta-ak jak myślisz!- tupnęła bezradnie nogą- mooooooooooo no nie gadaj że tobie się nie podoba =///= z resztą to nie mój typ- stara się wybrnąć z sytuacji patrzą uważnie na koleżankę


Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.

Offline

 

#6 18-08-2012 18:08:54

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Centrum za wioską

Mariko napisał:

Zielonowłosa natychmiast się zarumieniła
-W cale nie >////<!- speszona na maksa, nie wiedziała co ma myśleć i zaczęła się jąkać- To-o ni-ie ta-ak jak myślisz!- tupnęła bezradnie nogą- mooooooooooo no nie gadaj że tobie się nie podoba =///= z resztą to nie mój typ- stara się wybrnąć z sytuacji patrzą uważnie na koleżankę

Dria zaśmiała się, jej ten mężczyzna nie kręcił, miała własną miłość... O której nigdy nie zapomni
-Nie podoba mi się, ale wiem że tobie owszem, i to bardzo. - uhahana.
Skierowały się razem do wc w centrum, aby móc się przebrać w kostiumy pod ubrania.
-Powinnaś być bardziej szczera ze swoimi uczuciami - uśmiechnęła się pobłażliwie.
Nadal widziała nikły pąs na twarzy koleżanki znaczący że to co mówiła o nielubieniu ratownika było zupełnym kłamstwem.


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#7 18-08-2012 18:17:32

 Mariko

Nigrum Criceta

19957424
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 68

Re: Centrum za wioską

Terra napisał:

Dria zaśmiała się, jej ten mężczyzna nie kręcił, miała własną miłość... O której nigdy nie zapomni
-Nie podoba mi się, ale wiem że tobie owszem, i to bardzo. - uhahana.
Skierowały się razem do wc w centrum, aby móc się przebrać w kostiumy pod ubrania.
-Powinnaś być bardziej szczera ze swoimi uczuciami - uśmiechnęła się pobłażliwie.
Nadal widziała nikły pąs na twarzy koleżanki znaczący że to co mówiła o nielubieniu ratownika było zupełnym kłamstwem.

-Wiesz.... jest nawet przystojny, ale ja nie podejdę do niego =///= i nie zagadam >.> Wolę zostać cicha wielbicielką tak mi dobrze ^.^. A ty?- zaciekawiona- Masz sympatie?- spojrzałam na nią ukradkiem


Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.

Offline

 

#8 18-08-2012 18:28:16

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Centrum za wioską

Mariko napisał:

-Wiesz.... jest nawet przystojny, ale ja nie podejdę do niego =///= i nie zagadam >.> Wolę zostać cicha wielbicielką tak mi dobrze ^.^. A ty?- zaciekawiona- Masz sympatie?- spojrzałam na nią ukradkiem

Spojrzała na nią z uśmiechem
-Owszem, mam. Ale nie powiem kogo - wytknęła rozbawiona język.
Nie mogła przecież opowiedzieć jej o NIM... Wiedziała o tym że się znali, ale to co zaszło między nimi... Pozostanie między nimi i nikt się o tym dowiedzieć nie mógł.
NIKT.
Właśnie weszły na plażę...


Plaża

Ostatnio edytowany przez Terra (18-08-2012 18:29:28)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hunterspl.pun.pl www.bleacher.pun.pl www.ziip2012.pun.pl www.waler-gym.pun.pl www.hrithikroshan.pun.pl